Питання та відповіді

Як зробити покупку?

Умовою для купівлі є Ваша реєстрація і подальша авторизація. Сама купівля буде набагато простішою. Виберіть товар необхідного розміру та у необхідній кількості і вкладіть його в «кошик». Якщо Ваш вибір завершено підтвердіть адресу для оформлення рахунку-фактури і адресу поставки, а також узгодьте спосіб поставки. Якщо Ви це зробили правильно, то будете інформовані про те, що Ваше замовлення було успішно прийняте. На доказ цього Ви отримаєте інформативний лист по електронній пошті, в якому будуть узагальнені всі деталі Вашого замовлення.

Як зареєструватись?

Якщо Ви бажаєте зекономити час і купити наш товар всього лише кількома кліками мишки, то потрібно зареєструватися. Існує два способи, як це зробити:

  • A/ Якщо Ви є нашим активним замовником або ж Ваші ідентифікаційні дані вже знаходяться у базі даних компанії «Hranipex», то Вам не треба вносити інформацію для реєстрації та займатися відправленням необхідних документів. Ми вже маємо Ваші дані. Вам достатньо лише звернутися до контактної особи компанії «Hranipex» і наступного дня Ви можете очікувати на інформаційного електронного листа, що міститиме Ваші дані, необхідні для входу.
  • Б/ Якщо Ви є новим замовником, і Ваші ідентифікаційні дані не внесені в базу даних компанії «Hranipex», то скористайтесь, будь ласка, нашим посиланням „Реєстрація“ (зправа вгорі). Після заповнення формуляра ми попросимо Вас надіслати нам копію Свідоцтва про Державну реєстрацію, а також Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість (ПДВ) на номер факсу +38 032 227 73 92. Дані документи необхідні для реєстрації Вашої компанії в нашій системі. Після цього Вам буде відправлений електронний лист з реєстраційними даними для перевірки.

Коли я зможу отримати замовлений товар?

Якщо Ви повідомите про оплату рахунку до 12 години поточного дня, то ми можемо зробити експрес-відправку цього  ж дня.

Скільки будуть коштувати поштові витрати і витрати на пакування?

Ціна на упакування є стандартною та залежить від кількості товару.
Ціна за доставку  залежить від регіону країни, куди відправляється крайка.

Зворотній зв’язок