Шановні клієнти!У зв'язку із посиленням карантинних умов в Україні та небезпекою поширення коронавірусу, повідомляємо про те, що з 26 жовтня офіс ТОВ "Храніпекс" працює у спеціальному режимі - за "закритими дверима". Для того, щоб запобігти скупченості людей, приймання замовлень відбувається через електронний магазин, електронну пошту та в телефонному режимі. Доставка замовлень буде проводитись компаніями «Нова Пошта» та «САТ». Дякуємо за розуміння! Пам’ятайте, Ваше здоров’я у Ваших руках!.

Порівняльні таблиці

В даній частині нашого сайту ми підготували для Вас таблиці відповідності АБС та меламінових крайок до обраної ДСП плити. Тут Ви дізнаєтесь, яку крайку рекомендує «Hranipex» для плит українських та європейських виробників. Перш ніж зробити замовлення, перевірте, будь ласка , чи відповідає Ваш вибір нашому та чи підходить вибрана Вами крайка до плити.

УВАГА: Кольорові відтінки крайок на Вашому моніторі можуть значно відрізнятися від фактичного зразка. Якщо Вас цікавлять актуальні фізичні карти взірців, то, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером +380 32 227 78 44. Ми з нетерпінням чекаємо Ваших пропозицій і зауважень, які допоможуть нам ще більше відповідати всім побажанням наших клієнтів.

Таблиці, що найчастіше використовуються

Завантажити порівняльні таблиці всіх виробників ламінованих плит