Шановні клієнти! Повідомляємо Вам хорошу новину. Нашу акцію "Купуйте продукцію у компанії "Храніпекс" та отримуйте подарунок" продовжено до 30 вересня 2020р. Нові умови акції дізнавайтесь у свого регіонального менеджера або у вкладці "Актуальні новини". Також нагадуємо, що тепер у нашому офісі ви можете розраховуватись банківською карткою через термінал. Відвідування офісу (підбір крайки або питання документації) потребують дотримання правил: обробка рук антисептиком; обов'язкове використання маски; дотримання дистанції 1,5 м. Очікуємо ваших замовлень.

Порівняльні таблиці

В даній частині нашого сайту ми підготували для Вас таблиці відповідності АБС та меламінових крайок до обраної ДСП плити. Тут Ви дізнаєтесь, яку крайку рекомендує «Hranipex» для плит українських та європейських виробників. Перш ніж зробити замовлення, перевірте, будь ласка , чи відповідає Ваш вибір нашому та чи підходить вибрана Вами крайка до плити.

УВАГА: Кольорові відтінки крайок на Вашому моніторі можуть значно відрізнятися від фактичного зразка. Якщо Вас цікавлять актуальні фізичні карти взірців, то, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером +380 32 227 78 44. Ми з нетерпінням чекаємо Ваших пропозицій і зауважень, які допоможуть нам ще більше відповідати всім побажанням наших клієнтів.

Таблиці, що найчастіше використовуються

Завантажити порівняльні таблиці всіх виробників ламінованих плит