Ми працюємо: Пн.-Пт. з 9.00 -17:30, Вт., Чт. прийом дзвінків до 17.00. Пт.-робочий день до 17:00. Обідня перерва: 13:00-13:30.

Новини

Існує лише одне найкраще рішення.

Храніпекс уважний до дрібниць. З одного боку, ми знаємо, що для вас, виробників меблів, крайка є важливим елементом. Щоб зробити нашу співпрацю комфортною для Вас, один із наших 120 експертів, мабуть, уже їде до Вас, для того, щоб допомогти налаштувати процес личкування. З іншого боку, ми також знаємо, що без відповідної крайки, увесь робочий процес зупиниться. Для цього ми працюємо протягом останніх 25 років. І ми дійсно професіонали своєї справи.


Дізнайтеся більше

Вас здивує надзвичайний вигляд наших нових декорів!

Створюйте унікальний дизайн ваших меблів, за допомогою наших нових крайок.


У вас є можливість обирати із 11 нових декорів, що імітують поперечний розріз деревини та ідеально підходять до топової колекції  ДСП Egger 2017. За додатковою інформацією звертайтесь до ваших регіональних менеджерів з продажу.

Ми сяємо разом!

Завдяки співпраці Сеносан та Храніпексу була створена ексклюзивна колекція крайок, що ідеально відповідає глянцевим поверхням Сеносан.

Високоякісні крайки, що наділені ефектом глибини кольору, створюють такий сильний ефект глянцю, як ніякий інший матеріал.  Цей матеріал відрізняється особливою стійкістю до впливу ультрафіолетового випромінювання та механічних пошкоджень і своєю екологічністю.

Високоглянцеві крайки  пропонуються у стандартній ширині 23 або 45 мм та товщині 1 мм. Можлива доставка нестандартних розмірів та блоків, згідно з побажаннями замовника. Підбір крайок знаходиться тут.

Ми розкрили секрет досконалості.

Вам не потрібно вимикати світло у майстерні щоб отримати ідеальний клейовий шов між крайкою та плитою. Завдяки новій кольоровій гамі наших клеїв, місце з'єднання буде непомітним, як вдень, так і вночі.
Відмінний результату можна досягти, використовуючи клей, що ідеально відповідає кольору плити та крайки. Також, для здобуття якісного результату, потрібно правильно підібрати  клей до  відповідної кромкооблицювальної машини.
Який клей обрати? Ми додали до нашої колекції цілий ряд нових продуктів:
· популярні та успішні клеї 600.30 та 600.70 ЕВА виготовлені в чорному кольорі; ці продукти  ідеальні для використання при поклейці чорних деталей меблів;
· середньо-наповнені клеї 600.70 та 600.71 разом з 1000.70 та 1000.71 доповнюють наш асортимент клею ЕВА у картриджах. Картриджі доступні в натуральному та білому кольорах, готові для поклейки світлих деталей меблів;
· для відмінних результатів поклейки кромки на ручних личкувальних верстатах, використовуйте наш новий клей ЕВА 605. 21 у білому кольорі;
· прозорий ненаповнений клей ЕВА 608.30 і натуральний клей 608.80 є правильним вибором для малих та середніх типів крайколичкувальних верстатів із температурою нанесення від 180 до 200°С та швидкістю подачі 4-8 м/хв.;
· нарешті, ми представляємо вам новий універсальний клей, який допомагає як при внутрішньому, так і зовнішньому склеюванні, абсолютно стійкий дисперсійний клей ПВА Д4. Він може бути використаний для з'єднання пласких поверхонь, адаптації до температурних коливань, а також, є водостійким. Підходить для склеювання віконних рам, дверей, ламінатів та ін.


У нас з’явилось чимало нових продуктів, за додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до ваших менеджерів з продажів.Усі листівки доступні тут.

Яскраві барви Великодня.

Справжня весна завжди починається вибухом яскравих кольорів. Провідні виробники ламінованих плит використовують ці кольори для своїх нових колекцій. Храніпекс дотримується сучасних тенденцій та створює нові АБС крайки для найвибагливіших меблярів.

Закінчивши повний цикл підбору крайок до Глобальної колекції Кроноспан 2018-2022, ми зосередилися також на новинках іншого важливого виробника, Fundermax. Тож, усі барви прийдешньої весни відображені у нашій новій колекції. Переглянути нові декори ви можете в розділі Нові декори на нашому сайті. У той же час, ми розпочали оновлювати наші таблиці відповідності, щоб Ви швидко могли знайти відповідні крайки до всіх нових ламінованих плит.

Прихід весни надихає нас на створення нових проектів!

Дотик витонченості на Вашій кухні.

В 2016 році кухня все ще лишається серцем домівки. А ще, кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, та й дієтологи полюбляють домашні страви, що приготовані з любов'ю і з якісних інгредієнтів. Але кухня не тільки місце для приготування їжі для нашого з Вами гастрономічного задоволення, але часто це ще й майже головна частина житлової площі і тут архіважливий правильний дизайн.

 

Дитячі меблі: з масиву чи з ламінованої плити?

Чи мріяли Ви про те, як буде виглядати ліжечко Вашого маленького карапуза? Незважаючи на те, що він, поки що, ще не може ходити, він обходитиме кожен куточок квартири і зробить ретельну  перевірку надійності Вашим меблям.

Ваші побажання змушують нас рухатись вперед.

Крайки… Крайки... Крайки... Це, ймовірно, тільки те, про що більшість людей думають, коли вони відвідують наш центральний склад у Коморовіце. Так, крайка – це основний продукт у виробничій програмі Храніпекс, але крайки не настільки одноманітні, як Ви собі уявляєте. Крайки – це весь наш світ, наш девіз, ми робимо їх з ентузіазмом, ми піклуємося про них і розвиваємо їх. Вони є рушійною силою наших зусиль, з ними ми прагнемо бути кращими у своїй галузі і виконати побажання кожного клієнта. Наш асортимент крайок надзвичайно широкий.

Креативність дітей - найкраще джерело натхнення для виробників меблів

Всі ми знаємо, наскільки грайливим вміють бути діти, і наскільки розвинена в них уява. Середовище, в якому вони ростуть, має цьому відповідати, воно має в максимальній мірі стимулювати їх креативність.

Сьогодні ми вибрали для Вас вироби декількох творців, які спробували в максимальній мірі задовольнити побажання і потреби дітей.

Порівняння 10 кращих тенденцій в дизайні меблів 2015-2016

Кінець року щорічно приносить з собою підведення підсумків і очікування, що ж принесе майбутній сезон. Представлене нижче порівняння покаже, які тенденції збережуться, а які понесе в минуле вітер змін.