Новини

Неймовірна акція з 1 червня по 31 серпня!

Маємо чудову пропозицію для Вас!
Купуйте продукцію у компанії "Храніпекс"  та отримуйте подарунок! 

 Умови наступні:

При купівлі будь-якого товару (АБС крайка, клей та очисники, меблева фурнітура) на суму :

1000 грн. без ПДВ - отримай 1 комплект завіс STRONG Plus HF010101X350832 в подарунок. 

2000 грн. без ПДВ
 - отримай 1 комплект направляючих HF020313X3362 серії ENTRY розмір на вибір (300 мм, 350 мм, 400 мм, 450 мм, 500 мм, 550 мм,600 мм) в подарунок.

4000 грн. без ПДВ  отримай - 2 комплекти завіс STRONG Plus HF010101X350832 (4 шт) та 1 комплект направляючих HF020313X3362 (розмір на вибір) (300 мм, 350 мм, 400 мм, 450 мм, 500 мм, 550 мм,600 мм) 
або комплекти направляючих серії ENTRY HF020313X336252 розмір на вибір (300 мм, 350 мм, 400 мм, 450 мм, 500 мм, 550 мм, 600 мм) в подарунок.
 
Для наших "великомасштабних" партнерів маємо теж дещо цікаве:

При купівлі будь-якого товару на суму від 20 000 грн без ПДВ в місяць, отримай в подарунок меблеву фурнітуру  на 7 від вартості придбаного товару протягом місяця. Подарунки будуть видаватись  згідно результатів покупки за попередній місяць на початку наступного місяця.

 * Товар, який надається в подарунок, реалізовується накладною за 0,01 коп без ПДВ. 

Участь можна взяти лише у одній із двох типів акцій (1000 грн. без ПДВ; 2000 грн. без ПДВ; 4000 грн. без ПДВ; або 20 000 грн. без ПДВ в місяць для "великомасштабних клієнтів").

За детальною інформацією звертайтесь до свого регіонального менеджера.

Акція діє з 1 червня по 31 серпня 2020 р. або до закінчення товарних запасів.

Ми все ще з вами!

Ми все ще відкриті!

Шановні клієнти!

Незважаючи на ситуацію, яка склалась, ми все ще тут для вас. Виробництво працює на повну потужність. Для того, щоб запобігти скупченням людей, приймання замовлень відбувається через електронний магазин, електронну пошту та в телефонному режимі. Ми хочемо запевнити Вас, партнерів та працівників, що сприймаємо дуже серйозно ситуацію, яка склалась на даний час у світі. Життя та здоров’я людей для нас – пріоритет. 

Перші необхідні заходи були вжиті вже у січні і, мабуть, ми були першими в Чехії. 

Нижче вказано основні дії, які були проведені раніше та проводяться тепер щоденно.

 З січня

 • Ніхто з наших працівників не мав дозволу, та досі не має, виїжджати або вилітати закордон.
 • Якщо хтось із наших працівників був у відпустці закордоном, він повинен залишитись вдома, тобто дотриматись карантину на період 14 днів, перед поверненням на роботу.
 • Ми підтримуємо зв’язок між країнами та постачальниками за допомогою конференц-дзвінків.

 З лютого та до сьогодні

 • Виробництво, так як і філії – працюють без відвідувачів. В’їзд сторонніх людей заборонено.
 • Більшість наших працівників працюють віддалено – з дому.
 • Водії транспортних компаній зупиняються перед воротами. Їм заборонено заходити всередину та контактувати з нашими працівниками.
 • Ми проводимо регулярне прибирання, яке супроводжується високим рівнем дезінфекції.
 • Щотижня дезінфікуємо приміщення компанії, включаючи робочі столи, мишки, клавіатуру, абсолютно все. Цим займається спеціалізована компанія.
 • Жодних особистих зустрічей на території компанії не відбувається.
 • Усі співробітники забезпечені, і ми переконані, що вони використовують захисні маски чи респіратори, плюс антисептик для кожного особисто. 

З кожним днем проводяться більш активніші дії, зокрема організація щоденних зустрічей нашої команди з питань врегулювання кризи, включаючи вихідні, щоб реагувати на щоденне прогресування вірусу.

Якщо у Вас є якісь питання або Вам потрібно більше деталей, будь ласка, не соромтесь, звертайтесь.

Бажаю Вам, Вашій родині та працівникам пройти крізь ці важкі часи успішно та з міцним здоров'ям.

Я впевнений, що ми це зробимо разом.

 З найкращими побажаннями!

 

Mgr. Filip Winkelhofer, MSc., BA Hons Chairman of the Board of HRANIPEX a.s. acting on behalf of HRANIPEX Czech Republic k.s 

Повна колекція крайок для плит Egger 20 - 22.

Відкрийте їх для себе!
Колекція декорів Egger 2020-22 без сумніву є найбільшою новиною цього року, і, ми пропонуємо Вам повну колекцію ідеально підібраних крайок у великому виборі складських розмірів. Наші крайки відтворюють всі візерунки і, таким чином, чудово гармоніюють з кожним із нових декорів ламінованих плит. Водночас складається прекрасне враження  від ваших меблів. Виключно для цієї колекції ми створили нові структури, які відповідають структурам плит ST10 та ST37, які є новими і частиною одного із 9 трендів.

Окрім повного асортименту декорів та високої якості наших АБС крайок, ми значно розширили діапазон розмірів. Тепер кожен може вибрати все, що потрібно з нашого асортименту.

У наявності на складі крайки колекції Egger 2020-22 є в таких розмірах:
 • 22 x 0,45 мм
 • 22 x 1, 23 x 1, 33 x 1, 42 x 1, 43 x 1 мм
 • 22 x 2, 23 x 2, 33 x 2, 42 x 2, 43 x 2 мм

 Усі крайки даної колекції доступні від 1 м протягом 2 днів. Ми також можемо створити крайку в іншому розмірі, ніж складський, із терміном доставки від 1 - 2 тижнів.

У чистій майстерні — просто чисті меблі.

Вам доводиться боротися з брудом на плитах, меблях, інструментах та обладнанні під час роботи в майстерні? Лінія очисників «Храніклін» полегшить вашу роботу та дозволить втілити мрії клієнтів про красиві меблі. Бо ж досконалим результатом вашої роботи є не лише функціональні та дизайнерські меблі, а й ідеально чисті меблі.
Завдяки 10 рокам досвіду розробки та тестування продукції «Храніклін», ми пропонуємо повний асортимент очисників для професійного використання, а також для повсякденного догляду обладнання та прибирання вдома. Засоби «Храніклін» допоможуть очистити деталі меблів або готові меблі, а також інструменти й обладнання у вашій майстерні.
З нашим асортиментом очисників ви зможете:
Видаляти залишки клею
• Відчищати позначки, зроблені олівцем або спиртовим маркером
• Видаляти незатверділі клеї на основі поліуретану та пінополіуретану
• Видаляти затверділі залишки клею на основі поліуретану з інструментів
• Видаляти сліди змазки та смол з інструментів
• Видаляти сліди клею ПВА, фарб, лаків та багато іншого
 
До асортименту «Храніклін» входить 8 різних очисників:
 «Храніклін 01» очищує деталі меблів, готові меблі та більшість видів пластику. Видаляє залишки клею на основі етиленвінілацетату, поліолефіну та поліуретану, а також залишки контактних клеїв, позначок олівцем або спиртовим маркером. Не містить розчинників, швидко випаровується й не залишає слідів на меблях. Крім використання в майстернях та під час складання меблів, цей очисник можна також використовувати як універсальний засіб для повсякденного очищення меблів.
 «Храніклін 03» — це спеціалізований засіб для видалення незатверділого пінополіуретану та клею на основі поліуретану. Видаляє залишки незатверділого пінополіуретану з металевих інструментів та деяких видів пластику. 
«Храніклін 04» - забезпечує видалення затверділого клею на основі поліуретану з металевих інструментів. Має чудову очисну здатність та ефективність. Для максимального ефекту необхідно зачекати кілька хвилин, щоб очисник подіяв на забруднення. Призначений для очищення тільки металевих поверхонь.
 «Храніклін 05» призначений для очищення обладнання в майстерні. Видаляє залишки змазки та смол з пил, різаків, свердл та кожухів верстатів. Діє швидко, і якщо залишити його нанесеним на тривалий час, може впоратися з товстішим шаром забруднення.
«Храніклін 07» видаляє залишки клеїв ПВА, фарб, дисперсійних фарб і лаків. Випускається у формі концентрату для розведення водою. Завдяки високій ефективності витрачається дуже економно.
 «Храніклін 08» — це очисник, який має бути в кожній майстерні або на місці складання меблів на об’єкті клієнта. Може використовуватися для очищення деталей меблів і готових меблів, зокрема матеріалів з дуже чутливими поверхнями, наприклад високоглянцевими або матовими, але також очищає скло й пластик. Видаляє не лише звичайний бруд, відбитки пальців і змазку під час складання меблів, але й залишки термоплавкого клею, паперових наклейок і етикеток. Підходить як для промислового, так і для побутового використання. Також пропонується у вигляді делікатного спрею «Храніклін 08 спрей», який не залишає слідів. Має приємний цитрусовий аромат, тож очищення меблів стане для вас зовсім простим. Також можна використовувати цей очисник як ідеальний подарунок клієнтам до їхніх меблів.
 «Храніклін SEP 11» — це розділювальна рідина, яка утворює тонку плівку на оброблюваній поверхні й запобігає появі небажаних залишків клею ПВА.
 «Храніклін KLZ 21» — це ковзний засіб низької в’язкості для стругальних верстатів. Запобігає забрудненню деревини при проходженні через верстат. Видаляє залишки смол, мастил або вазеліну.
За докладнішою технічною інформацією та рекомендаціями щодо наших очисників просимо звертатися до наших торгових представників. Ми також із задоволенням проконсультуємо Вас щодо проблем із технологією приклеювання крайок.

 

Нова колекція крайок для Kronospan Trends 20/21

Відкрийте для себе 18 нових, натхненних природою декорів  Kronodesign Trends 20/21.
Завдяки нашій авторизованій співпраці з Кроноспаном, ми підготували  колекцію високоякісних АБС крайок для нових Kronodesign Trends 20/21 під колекцію ДСП плит, яка буде запущена на початку 2020 р.
Крайки для всіх 18 нових декорів ДСП плит виготовлені таким чином, щоб максимально  відповідати  їм. Усі зразки взаємно затверджувались безпосередньо дизайн-центром  Kronospan в м. Бургас (Болгарія). Колекція складається з  6-ти груп декорів, для кожної з яких ви можете підібрати декілька різних відтінків кольорів. Це дасть можливість бути креативним та створювати оригінальні речі , якими ви можете легко задовільнити бажання ваших клієнтів для створення стильних меблів. Більшість нових візерунків крайок, були виготовлені використовуючи унікальний метод , який включає ефект метамеризму.  Це гарантує те, що відтінки кольорів виглядають однаково під різним освітленням. Щоб відповідати вашим вимогам, ми зберігаємо більшість крайок даної колекції  на складі товщиною 0.45 мм, 1 ммта  2 мм.,  в стандартних ширинах 22 мм та 42 мм.  Окрім цього,ми можемо виготовити крайку у будь-якому  розмірі, який  вам потрібен, з доставкою протягом 1-2 тижнів.
Сучасні тенденції  спрямовані таким  чином, що дизайнери та архітектори намагаються  поєднати природні особливості та матеріали з сучасним  середовищем.  Нова колекція крайок  пропонує Вам декілька шляхів інтегрувати натуральні оброблення інтер’єрів, що характеризуються поєднанням металу та бетону, крайки з виглядом необробленої дошки чи навіть з тонкою обробкою деревини з багатьма різними структурами, які будуть приємні як на дотик, так і на вигляд.   
 
 
1) Декор Flow – інноваційні поєднання металу та бетону, що відображають вигляд зношеного матеріалу. 5 різних відтінків кольорів, створений з новою Rust поверхнею (RT).
2) Декор дуб Гранж  - візерунок довгих дерев’яних дощок різної ширини.
 
3) Декор дуб Евок - крайки, які показують красу та реальність недосконалості, зображаючи реалістичні тріщини, сучки та глибоку структуру дерева.
 
4) Декор дуб Харбор – оздоблення цих крайок дало появу декору старої дубової деревини з її походженням у Венеції, Італії.
 
5) Декор в’з Аврора - ніжна текстура та модні теплі тони роблять це оздоблення універсальною дизайнерською особливістю, ідеальною для поєднання з різними типами поверхонь та матеріалів.
 
6) Декор дуб Кастелло – ви будете вражені чарівністю звичних класичних оздоблень з Європейського дуба в новому сучасному дизайні.

Тільки уявіть собі, як може виглядати плита з ефектом скла у ваших меблях

Як щодо кухні з ідеально гладкою поверхнею і вражаючим блиском?

Новий матеріал Акрил із ефектом скла від Сеносан, який відмінно імітує скло завдяки своєму ідеальному лакуванню та надзвичайно глибоко продуманій технології виготовлення, підходить саме для таких випадків. Храніпекс доповнив поверхні Сеносан ретельно підібраними крайками. Як наслідок - ми створили для вас повний набір, що включає в себе все необхідне для зручної роботи з дизайнерськими склоподібними плитами.

            Крайка – це деталь, яка підкреслює якість вашого продукту.

Ми створили 3D-акрилові крайки із ефектом скла, із матеріалу, що використовує Сеносан для створення своєї колекції. Крайка та поверхня є ідентичними. Поверхні можуть бути глянцеві (TX)  або матові (TM), перелік знайдете нижче у таблиці. У підсумку, крайка ідеально відповідає поверхні Сеносан.

Акрилові крайки 3D з ефектом скла мають товщину 1 мм, з якими так само легко працювати, як і з будь-якою звичайною 3D акриловою крайкою. Товщина 1 мм дає простір для створення непомітного радіусу,  а ви отримуєте деталі, що передають глибину матеріалу і переконують око, що воно дивиться на суцільне скло.

            Як скло. Просто практичніше.

            Сеносан Акрилове скло - високоякісний плаский матеріал для дизайнерських меблів. Він виготовляється нанесенням 2 мм шару прозорого акрилу, відполірованого до глянсової або матової структури поверхні. Товщина 1мм створює 3D-ефект, який підтримує ідеальну ілюзію поверхні скла. І звичайно ж, акрил значно більш практичний, ніж скло. Він легкий, міцний і стійкий до подряпин і очищуючих матеріалів.

            Повний пакет. Більш радісна робота.

В ідеалі Ви кріпите поверхні від Сеносан з Акрилового скла на MDF завтовшки до 16 мм. В якості нейтралізуючого шару Сеносан приготував на зворотній стороні спеціальний білий матеріал товщиною 2 мм – це запобігає викривленню плити. Таким чином, створюється плита загальною товщиною 20 мм. Наші крайки, завширшки 24 мм підготовлені саме для цього, саме тому вони ідеально доповнюють колекцію Сеносан, та містять усе необхідне для зручної роботи із матеріалами з ефектом скла.

 

Отож спробуйте цей продукт - нехай сяє. Немає причин чекати.

Існує лише одне найкраще рішення.

Храніпекс уважний до дрібниць. З одного боку, ми знаємо, що для вас, виробників меблів, крайка є важливим елементом. Щоб зробити нашу співпрацю комфортною для Вас, один із наших 120 експертів, мабуть, уже їде до Вас, для того, щоб допомогти налаштувати процес личкування. З іншого боку, ми також знаємо, що без відповідної крайки, увесь робочий процес зупиниться. Для цього ми працюємо протягом останніх 25 років. І ми дійсно професіонали своєї справи.


Дізнайтеся більше

Вас здивує надзвичайний вигляд наших нових декорів!

Створюйте унікальний дизайн ваших меблів, за допомогою наших нових крайок.


У вас є можливість обирати із 11 нових декорів, що імітують поперечний розріз деревини та ідеально підходять до топової колекції  ДСП Egger 2017. За додатковою інформацією звертайтесь до ваших регіональних менеджерів з продажу.

Ми сяємо разом!

Завдяки співпраці Сеносан та Храніпексу була створена ексклюзивна колекція крайок, що ідеально відповідає глянцевим поверхням Сеносан.

Високоякісні крайки, що наділені ефектом глибини кольору, створюють такий сильний ефект глянцю, як ніякий інший матеріал.  Цей матеріал відрізняється особливою стійкістю до впливу ультрафіолетового випромінювання та механічних пошкоджень і своєю екологічністю.

Високоглянцеві крайки  пропонуються у стандартній ширині 23 або 45 мм та товщині 1 мм. Можлива доставка нестандартних розмірів та блоків, згідно з побажаннями замовника. Підбір крайок знаходиться тут.

Ми розкрили секрет досконалості.

Вам не потрібно вимикати світло у майстерні щоб отримати ідеальний клейовий шов між крайкою та плитою. Завдяки новій кольоровій гамі наших клеїв, місце з'єднання буде непомітним, як вдень, так і вночі.
Відмінний результату можна досягти, використовуючи клей, що ідеально відповідає кольору плити та крайки. Також, для здобуття якісного результату, потрібно правильно підібрати  клей до  відповідної кромкооблицювальної машини.
Який клей обрати? Ми додали до нашої колекції цілий ряд нових продуктів:
· популярні та успішні клеї 600.30 та 600.70 ЕВА виготовлені в чорному кольорі; ці продукти  ідеальні для використання при поклейці чорних деталей меблів;
· середньо-наповнені клеї 600.70 та 600.71 разом з 1000.70 та 1000.71 доповнюють наш асортимент клею ЕВА у картриджах. Картриджі доступні в натуральному та білому кольорах, готові для поклейки світлих деталей меблів;
· для відмінних результатів поклейки кромки на ручних личкувальних верстатах, використовуйте наш новий клей ЕВА 605. 21 у білому кольорі;
· прозорий ненаповнений клей ЕВА 608.30 і натуральний клей 608.80 є правильним вибором для малих та середніх типів крайколичкувальних верстатів із температурою нанесення від 180 до 200°С та швидкістю подачі 4-8 м/хв.;
· нарешті, ми представляємо вам новий універсальний клей, який допомагає як при внутрішньому, так і зовнішньому склеюванні, абсолютно стійкий дисперсійний клей ПВА Д4. Він може бути використаний для з'єднання пласких поверхонь, адаптації до температурних коливань, а також, є водостійким. Підходить для склеювання віконних рам, дверей, ламінатів та ін.


У нас з’явилось чимало нових продуктів, за додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до ваших менеджерів з продажів.Усі листівки доступні тут.