Новини

Дотик витонченості на Вашій кухні.

В 2016 році кухня все ще лишається серцем домівки. А ще, кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, та й дієтологи полюбляють домашні страви, що приготовані з любов'ю і з якісних інгредієнтів. Але кухня не тільки місце для приготування їжі для нашого з Вами гастрономічного задоволення, але часто це ще й майже головна частина житлової площі і тут архіважливий правильний дизайн.

 

Дитячі меблі: з масиву чи з ламінованої плити?

Чи мріяли Ви про те, як буде виглядати ліжечко Вашого маленького карапуза? Незважаючи на те, що він, поки що, ще не може ходити, він обходитиме кожен куточок квартири і зробить ретельну  перевірку надійності Вашим меблям.

Ваші побажання змушують нас рухатись вперед.

Крайки… Крайки... Крайки... Це, ймовірно, тільки те, про що більшість людей думають, коли вони відвідують наш центральний склад у Коморовіце. Так, крайка – це основний продукт у виробничій програмі Храніпекс, але крайки не настільки одноманітні, як Ви собі уявляєте. Крайки – це весь наш світ, наш девіз, ми робимо їх з ентузіазмом, ми піклуємося про них і розвиваємо їх. Вони є рушійною силою наших зусиль, з ними ми прагнемо бути кращими у своїй галузі і виконати побажання кожного клієнта. Наш асортимент крайок надзвичайно широкий.

Креативність дітей - найкраще джерело натхнення для виробників меблів

Всі ми знаємо, наскільки грайливим вміють бути діти, і наскільки розвинена в них уява. Середовище, в якому вони ростуть, має цьому відповідати, воно має в максимальній мірі стимулювати їх креативність.

Сьогодні ми вибрали для Вас вироби декількох творців, які спробували в максимальній мірі задовольнити побажання і потреби дітей.

Порівняння 10 кращих тенденцій в дизайні меблів 2015-2016

Кінець року щорічно приносить з собою підведення підсумків і очікування, що ж принесе майбутній сезон. Представлене нижче порівняння покаже, які тенденції збережуться, а які понесе в минуле вітер змін.

Рекомендації що до дизайну: Дизайн дерев'яних світильників внесе надих в будь-який інтер'єр

Сьогодні ми представляємо Вам ідею світильників, при виготовленні яких головна роль відведена деревині. Дизайнові світильники приносять в інтер'єр класичний матеріал в менш традиційній формі. Почерпніть натхнення...

Ідея для дизайну: Грайливі гойдалки сьогодні в моді

У сучасному інтер'єрі все частіше починають з'являтися грайливі елементи у вишуканому та оригінальному виконанні. Навіть тверезий, мінімалістський дизайн, але з родзинкою, може принести оживляючий подих свіжого повітря в меблеву промисловість. З підготовленої серії статей про меблі і дизайнерські тенденції, представляємо першу частину, в якій розглянемо цікавий, традиційно нетрадиційний елемент м'яких меблів - гойдалку!

Мистецтво оптичної ілюзії Копперфільда

Чим можна ще сьогодні, в епоху неймовірного різноманіття, здивувати і пробудити інтерес? При виборі меблів вимогливий замовник прагне знайти не тільки високу якість, але і унікальність, можливість самовираження.

Погляд з висоти пташиного польоту

Для вирішення багатьох проблем, достатньо подивитись на них з іншої точки зору й і рішення відразу буде знайдено. Тож наша думка, у зв’язку з оцінкою з різних кутів зору, може змінитися. При погляді на гору з її підніжжя, вона видається ще вищою, а її вершини - більш віддаленими. У свою чергу, кажуть, що з висоти пташиного польоту, світ виглядає зовсім інакше і ми можемо його оцінити неупередженим поглядом.

ЯРМАРКОВИЙ ОСІННІЙ "ВРОЖАЙ"

Восени, аграрії та садівники збирають плоди своєї цілорічної праці та будують плани на наступний сезон. Багато подібних показників демонструють і виставки-ярмарки, які у великій кількості проходять саме в осінні місяці. Як на місцевому, так і на міжнародному рівні підводяться підсумки сезону, що завершується. На виставкових експозиціях зустрічаються багаторічні та нові потенційні торгові партнери. Водночас учасники виставки змагаються в презентації новинок, трендів та планів на наступний рік.