Новини

Нова колекція крайок для Kronospan Trends 20/21

Відкрийте 18 нових, натхненних природою декорів  Kronodesign Trends 20/21.
Завдяки нашій авторизованій співпраці з Кроноспаном, ми підготували  колекцію високоякісних АБС крайок для нових Kronodesign Trends 20/21 під колекцію ДСП плит, яка буде запущена на початку 2020 р.
Крайки для всіх 18 нових декорів ДСП плит виготовлені таким чином, щоб максимально  відповідати  їм. Усі зразки взаємно затверджувались безпосередньо дизайн-центром  Kronospan в м. Бургас (Болгарія). Колекція складається з  6-ти груп декорів, для кожної з яких ви можете підібрати декілька різних відтінків кольорів. Це дасть можливість бути креативним та створювати оригінальні речі , якими ви можете легко задовільнити бажання ваших клієнтів для створення стильних меблів. Більшість нових візерунків крайок, були виготовлені використовуючи унікальний метод , який включає ефект метамеризму.  Це гарантує те, що відтінки кольорів виглядають однаково під різним освітленням. Щоб відповідати вашим вимогам, ми зберігаємо більшість крайок даної колекції  на складі товщиною 0.45 мм, 1 ммта  2 мм.,  в стандартних ширинах 22 мм та 42 мм.  Окрім цього,ми можемо виготовити крайку у будь-якому  розмірі, який  вам потрібен, з доставкою протягом 2-3 тижнів.
Сучасні тенденції  спрямовані таким  чином, що дизайнери та архітектори намагаються  поєднати природні особливості та матеріали з сучасним  середовищем.  Нова колекція крайок  пропонує Вам декілька шляхів інтегрувати натуральні оброблення інтер’єрів, що характеризуються поєднанням металу та бетону, крайки з виглядом необробленої дошки чи навіть з тонкою обробкою деревини з багатьма різними структурами, які будуть приємні як на дотик, так і на вигляд.   
 
 
1) Декор Flow – інноваційні поєднання металу та бетону, що відображають вигляд зношеного матеріалу. 5 різних відтінків кольорів, створений з новою Rust поверхнею (RT).
2) Декор дуб Грандж  - візерунок довгих дерев’яних планок дощок різної ширини.
 
3) Декор дуб Евок - крайки, які показують красу та реальність недосконалості, зображаючи реалістичні тріщини, сучки та глибоку структуру дерева.
 
4) Декор дуб Харбор – оздоблення цих крайок дало появу декору старої дубової деревини з її походженням у Венеції, Італії.
 
5) Декор в’з Аврора - ніжна текстура та модні теплі тони роблять це оздоблення універсальною дизайнерською особливістю, ідеальною для поєднання з різними типами поверхонь та матеріалів.
 
6) Декор дуб Кастелло – ви будете вражені чарівністю звичних класичних оздоблень з Європейського дуба в новому сучасному дизайні.

Тільки уявіть собі, як може виглядати плита з ефектом скла у ваших меблях

Як щодо кухні з ідеально гладкою поверхнею і вражаючим блиском?

Новий матеріал Акрил із ефектом скла від Сеносан, який відмінно імітує скло завдяки своєму ідеальному лакуванню та надзвичайно глибоко продуманій технології виготовлення, підходить саме для таких випадків. Храніпекс доповнив поверхні Сеносан ретельно підібраними крайками. Як наслідок - ми створили для вас повний набір, що включає в себе все необхідне для зручної роботи з дизайнерськими склоподібними плитами.

            Крайка – це деталь, яка підкреслює якість вашого продукту.

Ми створили 3D-акрилові крайки із ефектом скла, із матеріалу, що використовує Сеносан для створення своєї колекції. Крайка та поверхня є ідентичними. Поверхні можуть бути глянцеві (TX)  або матові (TM), перелік знайдете нижче у таблиці. У підсумку, крайка ідеально відповідає поверхні Сеносан.

Акрилові крайки 3D з ефектом скла мають товщину 1 мм, з якими так само легко працювати, як і з будь-якою звичайною 3D акриловою крайкою. Товщина 1 мм дає простір для створення непомітного радіусу,  а ви отримуєте деталі, що передають глибину матеріалу і переконують око, що воно дивиться на суцільне скло.

            Як скло. Просто практичніше.

            Сеносан Акрилове скло - високоякісний плаский матеріал для дизайнерських меблів. Він виготовляється нанесенням 2 мм шару прозорого акрилу, відполірованого до глянсової або матової структури поверхні. Товщина 1мм створює 3D-ефект, який підтримує ідеальну ілюзію поверхні скла. І звичайно ж, акрил значно більш практичний, ніж скло. Він легкий, міцний і стійкий до подряпин і очищуючих матеріалів.

            Повний пакет. Більш радісна робота.

В ідеалі Ви кріпите поверхні від Сеносан з Акрилового скла на MDF завтовшки до 16 мм. В якості нейтралізуючого шару Сеносан приготував на зворотній стороні спеціальний білий матеріал товщиною 2 мм – це запобігає викривленню плити. Таким чином, створюється плита загальною товщиною 20 мм. Наші крайки, завширшки 24 мм підготовлені саме для цього, саме тому вони ідеально доповнюють колекцію Сеносан, та містять усе необхідне для зручної роботи із матеріалами з ефектом скла.

 

Отож спробуйте цей продукт - нехай сяє. Немає причин чекати.

Існує лише одне найкраще рішення.

Храніпекс уважний до дрібниць. З одного боку, ми знаємо, що для вас, виробників меблів, крайка є важливим елементом. Щоб зробити нашу співпрацю комфортною для Вас, один із наших 120 експертів, мабуть, уже їде до Вас, для того, щоб допомогти налаштувати процес личкування. З іншого боку, ми також знаємо, що без відповідної крайки, увесь робочий процес зупиниться. Для цього ми працюємо протягом останніх 25 років. І ми дійсно професіонали своєї справи.


Дізнайтеся більше

Вас здивує надзвичайний вигляд наших нових декорів!

Створюйте унікальний дизайн ваших меблів, за допомогою наших нових крайок.


У вас є можливість обирати із 11 нових декорів, що імітують поперечний розріз деревини та ідеально підходять до топової колекції  ДСП Egger 2017. За додатковою інформацією звертайтесь до ваших регіональних менеджерів з продажу.

Ми сяємо разом!

Завдяки співпраці Сеносан та Храніпексу була створена ексклюзивна колекція крайок, що ідеально відповідає глянцевим поверхням Сеносан.

Високоякісні крайки, що наділені ефектом глибини кольору, створюють такий сильний ефект глянцю, як ніякий інший матеріал.  Цей матеріал відрізняється особливою стійкістю до впливу ультрафіолетового випромінювання та механічних пошкоджень і своєю екологічністю.

Високоглянцеві крайки  пропонуються у стандартній ширині 23 або 45 мм та товщині 1 мм. Можлива доставка нестандартних розмірів та блоків, згідно з побажаннями замовника. Підбір крайок знаходиться тут.

Ми розкрили секрет досконалості.

Вам не потрібно вимикати світло у майстерні щоб отримати ідеальний клейовий шов між крайкою та плитою. Завдяки новій кольоровій гамі наших клеїв, місце з'єднання буде непомітним, як вдень, так і вночі.
Відмінний результату можна досягти, використовуючи клей, що ідеально відповідає кольору плити та крайки. Також, для здобуття якісного результату, потрібно правильно підібрати  клей до  відповідної кромкооблицювальної машини.
Який клей обрати? Ми додали до нашої колекції цілий ряд нових продуктів:
· популярні та успішні клеї 600.30 та 600.70 ЕВА виготовлені в чорному кольорі; ці продукти  ідеальні для використання при поклейці чорних деталей меблів;
· середньо-наповнені клеї 600.70 та 600.71 разом з 1000.70 та 1000.71 доповнюють наш асортимент клею ЕВА у картриджах. Картриджі доступні в натуральному та білому кольорах, готові для поклейки світлих деталей меблів;
· для відмінних результатів поклейки кромки на ручних личкувальних верстатах, використовуйте наш новий клей ЕВА 605. 21 у білому кольорі;
· прозорий ненаповнений клей ЕВА 608.30 і натуральний клей 608.80 є правильним вибором для малих та середніх типів крайколичкувальних верстатів із температурою нанесення від 180 до 200°С та швидкістю подачі 4-8 м/хв.;
· нарешті, ми представляємо вам новий універсальний клей, який допомагає як при внутрішньому, так і зовнішньому склеюванні, абсолютно стійкий дисперсійний клей ПВА Д4. Він може бути використаний для з'єднання пласких поверхонь, адаптації до температурних коливань, а також, є водостійким. Підходить для склеювання віконних рам, дверей, ламінатів та ін.


У нас з’явилось чимало нових продуктів, за додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до ваших менеджерів з продажів.Усі листівки доступні тут.

Яскраві барви Великодня.

Справжня весна завжди починається вибухом яскравих кольорів. Провідні виробники ламінованих плит використовують ці кольори для своїх нових колекцій. Храніпекс дотримується сучасних тенденцій та створює нові АБС крайки для найвибагливіших меблярів.

Закінчивши повний цикл підбору крайок до Глобальної колекції Кроноспан 2018-2022, ми зосередилися також на новинках іншого важливого виробника, Fundermax. Тож, усі барви прийдешньої весни відображені у нашій новій колекції. Переглянути нові декори ви можете в розділі Нові декори на нашому сайті. У той же час, ми розпочали оновлювати наші таблиці відповідності, щоб Ви швидко могли знайти відповідні крайки до всіх нових ламінованих плит.

Прихід весни надихає нас на створення нових проектів!

Дотик витонченості на Вашій кухні.

В 2016 році кухня все ще лишається серцем домівки. А ще, кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, та й дієтологи полюбляють домашні страви, що приготовані з любов'ю і з якісних інгредієнтів. Але кухня не тільки місце для приготування їжі для нашого з Вами гастрономічного задоволення, але часто це ще й майже головна частина житлової площі і тут архіважливий правильний дизайн.

 

Дитячі меблі: з масиву чи з ламінованої плити?

Чи мріяли Ви про те, як буде виглядати ліжечко Вашого маленького карапуза? Незважаючи на те, що він, поки що, ще не може ходити, він обходитиме кожен куточок квартири і зробить ретельну  перевірку надійності Вашим меблям.

Ваші побажання змушують нас рухатись вперед.

Крайки… Крайки... Крайки... Це, ймовірно, тільки те, про що більшість людей думають, коли вони відвідують наш центральний склад у Коморовіце. Так, крайка – це основний продукт у виробничій програмі Храніпекс, але крайки не настільки одноманітні, як Ви собі уявляєте. Крайки – це весь наш світ, наш девіз, ми робимо їх з ентузіазмом, ми піклуємося про них і розвиваємо їх. Вони є рушійною силою наших зусиль, з ними ми прагнемо бути кращими у своїй галузі і виконати побажання кожного клієнта. Наш асортимент крайок надзвичайно широкий.