Ми працюємо: Пн.-Чт. з 9.00 -17:30, Пт.-робочий день до 17:00. Обідня перерва: 13:00-13:30.Склад видачі продукції наразі працює з 10:00-14:00.

Лютий 2016

Рекомендації що до дизайну: Дизайн дерев'яних світильників внесе надих в будь-який інтер'єр

Сьогодні ми представляємо Вам ідею світильників, при виготовленні яких головна роль відведена деревині. Дизайнові світильники приносять в інтер'єр класичний матеріал в менш традиційній формі. Почерпніть натхнення...

Ідея для дизайну: Грайливі гойдалки сьогодні в моді

У сучасному інтер'єрі все частіше починають з'являтися грайливі елементи у вишуканому та оригінальному виконанні. Навіть тверезий, мінімалістський дизайн, але з родзинкою, може принести оживляючий подих свіжого повітря в меблеву промисловість. З підготовленої серії статей про меблі і дизайнерські тенденції, представляємо першу частину, в якій розглянемо цікавий, традиційно нетрадиційний елемент м'яких меблів - гойдалку!

Мистецтво оптичної ілюзії Копперфільда

Чим можна ще сьогодні, в епоху неймовірного різноманіття, здивувати і пробудити інтерес? При виборі меблів вимогливий замовник прагне знайти не тільки високу якість, але і унікальність, можливість самовираження.

Погляд з висоти пташиного польоту

Для вирішення багатьох проблем, достатньо подивитись на них з іншої точки зору й і рішення відразу буде знайдено. Тож наша думка, у зв’язку з оцінкою з різних кутів зору, може змінитися. При погляді на гору з її підніжжя, вона видається ще вищою, а її вершини - більш віддаленими. У свою чергу, кажуть, що з висоти пташиного польоту, світ виглядає зовсім інакше і ми можемо його оцінити неупередженим поглядом.

ЯРМАРКОВИЙ ОСІННІЙ "ВРОЖАЙ"

Восени, аграрії та садівники збирають плоди своєї цілорічної праці та будують плани на наступний сезон. Багато подібних показників демонструють і виставки-ярмарки, які у великій кількості проходять саме в осінні місяці. Як на місцевому, так і на міжнародному рівні підводяться підсумки сезону, що завершується. На виставкових експозиціях зустрічаються багаторічні та нові потенційні торгові партнери. Водночас учасники виставки змагаються в презентації новинок, трендів та планів на наступний рік.

Надійне з’єднання за мить

Вам потрібно якісно та легко з’єднати дві частини меблевого матеріалу чи швидко щось відремонтувати? Не бійтеся використовувати якісну двосторонню клейку стрічку (скотч). Хоча скептики чи прихильники виключно традиційних методів склеювання можуть очікувати недостатньої міцності з’єднання, результати лабораторних тестів та досвід підтверджують протилежне.

Ваші меблі як зірка інтернету!

7 порад виробникам меблів для онлайн-пропагування 

І меблеву промисловість не оминула революція у використанні інтернету та усіх його можливостей. Переважна більшість фірм, в тому числі й невеликі столярні майстерні, презентують себе на веб-сторінках та пропонують свої вироби й послуги за посередництвом інтернет-магазинів. Все частіше також застосовується пропагування електронним шляхом. Для кращого втілення ваших ідей ми пропонуємо декілька порад щодо організації онлайн-продажів, завдяки яким ви зможете краще зацікавити ваших потенційних клієнтів.

Кольорові меблі не лише порадують дитину, а й розвинуть її творчий потенціал!

Які меблі обирають батьки для дитячих кімнат? Нікого не здивує, коли у більшості випадків переможе оригінальне рішення у виразних кольорах, яке не тільки відповідає усім критерія безпеки, але й водночас пропонує маленькому жителю досконалі умови для усіх його ідей та ігор.