Шановні клієнти! Повідомляємо Вам хорошу новину. Нашу акцію "Купуйте продукцію у компанії "Храніпекс" та отримуйте подарунок" продовжено до 30 вересня 2020р. Нові умови акції дізнавайтесь у свого регіонального менеджера або у вкладці "Актуальні новини". Також нагадуємо, що тепер у нашому офісі ви можете розраховуватись банківською карткою через термінал. Відвідування офісу (підбір крайки або питання документації) потребують дотримання правил: обробка рук антисептиком; обов'язкове використання маски; дотримання дистанції 1,5 м. Очікуємо ваших замовлень.

Березень 2018

Яскраві барви Великодня.

Справжня весна завжди починається вибухом яскравих кольорів. Провідні виробники ламінованих плит використовують ці кольори для своїх нових колекцій. Храніпекс дотримується сучасних тенденцій та створює нові АБС крайки для найвибагливіших меблярів.

Закінчивши повний цикл підбору крайок до Глобальної колекції Кроноспан 2018-2022, ми зосередилися також на новинках іншого важливого виробника, Fundermax. Тож, усі барви прийдешньої весни відображені у нашій новій колекції. Переглянути нові декори ви можете в розділі Нові декори на нашому сайті. У той же час, ми розпочали оновлювати наші таблиці відповідності, щоб Ви швидко могли знайти відповідні крайки до всіх нових ламінованих плит.

Прихід весни надихає нас на створення нових проектів!