Ми працюємо: Пн.-Чт. з 9.00 -17:30, Пт.-робочий день до 17:00. Обідня перерва: 13:00-13:30.Склад видачі продукції наразі працює з 10:00-14:00.

Березень 2019

Тільки уявіть собі, як може виглядати плита з ефектом скла у ваших меблях

Як щодо кухні з ідеально гладкою поверхнею і вражаючим блиском?

Новий матеріал Акрил із ефектом скла від Сеносан, який відмінно імітує скло завдяки своєму ідеальному лакуванню та надзвичайно глибоко продуманій технології виготовлення, підходить саме для таких випадків. Храніпекс доповнив поверхні Сеносан ретельно підібраними крайками. Як наслідок - ми створили для вас повний набір, що включає в себе все необхідне для зручної роботи з дизайнерськими склоподібними плитами.

            Крайка – це деталь, яка підкреслює якість вашого продукту.

Ми створили 3D-акрилові крайки із ефектом скла, із матеріалу, що використовує Сеносан для створення своєї колекції. Крайка та поверхня є ідентичними. Поверхні можуть бути глянцеві (TX)  або матові (TM), перелік знайдете нижче у таблиці. У підсумку, крайка ідеально відповідає поверхні Сеносан.

Акрилові крайки 3D з ефектом скла мають товщину 1 мм, з якими так само легко працювати, як і з будь-якою звичайною 3D акриловою крайкою. Товщина 1 мм дає простір для створення непомітного радіусу,  а ви отримуєте деталі, що передають глибину матеріалу і переконують око, що воно дивиться на суцільне скло.

            Як скло. Просто практичніше.

            Сеносан Акрилове скло - високоякісний плаский матеріал для дизайнерських меблів. Він виготовляється нанесенням 2 мм шару прозорого акрилу, відполірованого до глянсової або матової структури поверхні. Товщина 1мм створює 3D-ефект, який підтримує ідеальну ілюзію поверхні скла. І звичайно ж, акрил значно більш практичний, ніж скло. Він легкий, міцний і стійкий до подряпин і очищуючих матеріалів.

            Повний пакет. Більш радісна робота.

В ідеалі Ви кріпите поверхні від Сеносан з Акрилового скла на MDF завтовшки до 16 мм. В якості нейтралізуючого шару Сеносан приготував на зворотній стороні спеціальний білий матеріал товщиною 2 мм – це запобігає викривленню плити. Таким чином, створюється плита загальною товщиною 20 мм. Наші крайки, завширшки 24 мм підготовлені саме для цього, саме тому вони ідеально доповнюють колекцію Сеносан, та містять усе необхідне для зручної роботи із матеріалами з ефектом скла.

 

Отож спробуйте цей продукт - нехай сяє. Немає причин чекати.