Графік роботи на жовтень: 14, 15 жовтня - вихідні дні. 13 жовтня - скорочений робочий день до 16:30, 23 жовтня - скорочений робочий день до 17:00. З Пн.- Пт. працюємо для Вас з 9.00 - 17:30, Пт. - до 17:00. Обідня перерва: 13:00-13:30.

Січень 2020

Нова колекція крайок для Kronospan Trends 20/21

Відкрийте для себе 18 нових, натхненних природою декорів  Kronodesign Trends 20/21.
Завдяки нашій авторизованій співпраці з Кроноспаном, ми підготували  колекцію високоякісних АБС крайок для нових Kronodesign Trends 20/21 під колекцію ДСП плит, яка буде запущена на початку 2020 р.
Крайки для всіх 18 нових декорів ДСП плит виготовлені таким чином, щоб максимально  відповідати  їм. Усі зразки взаємно затверджувались безпосередньо дизайн-центром  Kronospan в м. Бургас (Болгарія). Колекція складається з  6-ти груп декорів, для кожної з яких ви можете підібрати декілька різних відтінків кольорів. Це дасть можливість бути креативним та створювати оригінальні речі , якими ви можете легко задовільнити бажання ваших клієнтів для створення стильних меблів. Більшість нових візерунків крайок, були виготовлені використовуючи унікальний метод , який включає ефект метамеризму.  Це гарантує те, що відтінки кольорів виглядають однаково під різним освітленням. Щоб відповідати вашим вимогам, ми зберігаємо більшість крайок даної колекції  на складі товщиною 0.45 мм, 1 ммта  2 мм.,  в стандартних ширинах 22 мм та 42 мм.  Окрім цього,ми можемо виготовити крайку у будь-якому  розмірі, який  вам потрібен, з доставкою протягом 1-2 тижнів.
Сучасні тенденції  спрямовані таким  чином, що дизайнери та архітектори намагаються  поєднати природні особливості та матеріали з сучасним  середовищем.  Нова колекція крайок  пропонує Вам декілька шляхів інтегрувати натуральні оброблення інтер’єрів, що характеризуються поєднанням металу та бетону, крайки з виглядом необробленої дошки чи навіть з тонкою обробкою деревини з багатьма різними структурами, які будуть приємні як на дотик, так і на вигляд.   
 
 
1) Декор Flow – інноваційні поєднання металу та бетону, що відображають вигляд зношеного матеріалу. 5 різних відтінків кольорів, створений з новою Rust поверхнею (RT).
2) Декор дуб Гранж  - візерунок довгих дерев’яних дощок різної ширини.
 
3) Декор дуб Евок - крайки, які показують красу та реальність недосконалості, зображаючи реалістичні тріщини, сучки та глибоку структуру дерева.
 
4) Декор дуб Харбор – оздоблення цих крайок дало появу декору старої дубової деревини з її походженням у Венеції, Італії.
 
5) Декор в’з Аврора - ніжна текстура та модні теплі тони роблять це оздоблення універсальною дизайнерською особливістю, ідеальною для поєднання з різними типами поверхонь та матеріалів.
 
6) Декор дуб Кастелло – ви будете вражені чарівністю звичних класичних оздоблень з Європейського дуба в новому сучасному дизайні.