Ми працюємо: Пн.-Чт. з 9.00 -17:30, Пт.-робочий день до 17:00. Обідня перерва: 13:00-13:30.Склад видачі продукції наразі працює з 10:00-14:00.

Березень 2020

Повна колекція крайок для плит Egger 20 - 22.

Відкрийте їх для себе!
Колекція декорів Egger 2020-22 без сумніву є найбільшою новиною цього року, і, ми пропонуємо Вам повну колекцію ідеально підібраних крайок у великому виборі складських розмірів. Наші крайки відтворюють всі візерунки і, таким чином, чудово гармоніюють з кожним із нових декорів ламінованих плит. Водночас складається прекрасне враження  від ваших меблів. Виключно для цієї колекції ми створили нові структури, які відповідають структурам плит ST10 та ST37, які є новими і частиною одного із 9 трендів.

Окрім повного асортименту декорів та високої якості наших АБС крайок, ми значно розширили діапазон розмірів. Тепер кожен може вибрати все, що потрібно з нашого асортименту.

У наявності на складі крайки колекції Egger 2020-22 є в таких розмірах:
  • 22 x 0,45 мм
  • 22 x 1, 23 x 1, 33 x 1, 42 x 1, 43 x 1 мм
  • 22 x 2, 23 x 2, 33 x 2, 42 x 2, 43 x 2 мм

 Усі крайки даної колекції доступні від 1 м протягом 2 днів. Ми також можемо створити крайку в іншому розмірі, ніж складський, із терміном доставки від 1 - 2 тижнів.

У чистій майстерні — просто чисті меблі.

Вам доводиться боротися з брудом на плитах, меблях, інструментах та обладнанні під час роботи в майстерні? Лінія очисників «Храніклін» полегшить вашу роботу та дозволить втілити мрії клієнтів про красиві меблі. Бо ж досконалим результатом вашої роботи є не лише функціональні та дизайнерські меблі, а й ідеально чисті меблі.
Завдяки 10 рокам досвіду розробки та тестування продукції «Храніклін», ми пропонуємо повний асортимент очисників для професійного використання, а також для повсякденного догляду обладнання та прибирання вдома. Засоби «Храніклін» допоможуть очистити деталі меблів або готові меблі, а також інструменти й обладнання у вашій майстерні.
З нашим асортиментом очисників ви зможете:
Видаляти залишки клею
• Відчищати позначки, зроблені олівцем або спиртовим маркером
• Видаляти незатверділі клеї на основі поліуретану та пінополіуретану
• Видаляти затверділі залишки клею на основі поліуретану з інструментів
• Видаляти сліди змазки та смол з інструментів
• Видаляти сліди клею ПВА, фарб, лаків та багато іншого
 
До асортименту «Храніклін» входить 8 різних очисників:
 «Храніклін 01» очищує деталі меблів, готові меблі та більшість видів пластику. Видаляє залишки клею на основі етиленвінілацетату, поліолефіну та поліуретану, а також залишки контактних клеїв, позначок олівцем або спиртовим маркером. Не містить розчинників, швидко випаровується й не залишає слідів на меблях. Крім використання в майстернях та під час складання меблів, цей очисник можна також використовувати як універсальний засіб для повсякденного очищення меблів.
 «Храніклін 03» — це спеціалізований засіб для видалення незатверділого пінополіуретану та клею на основі поліуретану. Видаляє залишки незатверділого пінополіуретану з металевих інструментів та деяких видів пластику. 
«Храніклін 04» - забезпечує видалення затверділого клею на основі поліуретану з металевих інструментів. Має чудову очисну здатність та ефективність. Для максимального ефекту необхідно зачекати кілька хвилин, щоб очисник подіяв на забруднення. Призначений для очищення тільки металевих поверхонь.
 «Храніклін 05» призначений для очищення обладнання в майстерні. Видаляє залишки змазки та смол з пил, різаків, свердл та кожухів верстатів. Діє швидко, і якщо залишити його нанесеним на тривалий час, може впоратися з товстішим шаром забруднення.
«Храніклін 07» видаляє залишки клеїв ПВА, фарб, дисперсійних фарб і лаків. Випускається у формі концентрату для розведення водою. Завдяки високій ефективності витрачається дуже економно.
 «Храніклін 08» — це очисник, який має бути в кожній майстерні або на місці складання меблів на об’єкті клієнта. Може використовуватися для очищення деталей меблів і готових меблів, зокрема матеріалів з дуже чутливими поверхнями, наприклад високоглянцевими або матовими, але також очищає скло й пластик. Видаляє не лише звичайний бруд, відбитки пальців і змазку під час складання меблів, але й залишки термоплавкого клею, паперових наклейок і етикеток. Підходить як для промислового, так і для побутового використання. Також пропонується у вигляді делікатного спрею «Храніклін 08 спрей», який не залишає слідів. Має приємний цитрусовий аромат, тож очищення меблів стане для вас зовсім простим. Також можна використовувати цей очисник як ідеальний подарунок клієнтам до їхніх меблів.
 «Храніклін SEP 11» — це розділювальна рідина, яка утворює тонку плівку на оброблюваній поверхні й запобігає появі небажаних залишків клею ПВА.
 «Храніклін KLZ 21» — це ковзний засіб низької в’язкості для стругальних верстатів. Запобігає забрудненню деревини при проходженні через верстат. Видаляє залишки смол, мастил або вазеліну.
За докладнішою технічною інформацією та рекомендаціями щодо наших очисників просимо звертатися до наших торгових представників. Ми також із задоволенням проконсультуємо Вас щодо проблем із технологією приклеювання крайок.