Про компанію

Компанія «Hranipex» (Храпінекс) є провідним європейським виробником і постачальником продукції та консультаційних послуг для меблевої промисловості. Заснована в 1993 році як група компаній зі штаб-квартирою в Чеській Республіці, наразі вона активно працює в понад 60 країнах світу. Її широкий асортимент продукції включає фурнітуру, крайки, клеї, чистильні засоби та інші компоненти для виробництва меблів. 

Компанія «Hranipex» пам’ятає про свою соціальну відповідальність і керується найсуворішими етичними нормами та принципами сталого розвитку. Особлива увага приділяється інвестиціям у дослідно-конструкторські роботи, а також питанням безпечності та якості. Компанія впроваджує нові технології, які ведуть до економії електроенергії та до зменшення рівня викидів. Крім того, вона докладає дедалі більше зусиль до захисту довкілля. 

Корпоративна культура ґрунтується на цінностях, які залишаються незмінними протягом усієї історії компанії. Піклування про працівників, замовників, ділових партнерів і постачальників сприяє встановленню довготривалих відносин та успішній колективній співпраці. Невід’ємним складником існування групи компаній «Hranipex» є широкомасштабна благодійна діяльність та підтримка культурних і спортивних заходів.  

Орієнтуючись на сталий розвиток та інновації, на високу додану вартість продукції та послуг, група компаній «Hranipex» розробляє нові стандарти, укріплює позиції на ринку та стає найкращим вибором не тільки для замовників.

Філіп Вінкельгофер

Філіп Вінкельгофер

Голова правління HRANIPEX a.s.